Forum - Straw Hat Pirates
One Piece Straw Hat Pirates - tw??j najlepszy portal o one piece...

Filmy/TV - Zaginione tytuły Filmów/Seriali

Mateo14 - |1 Mar 2010|, o 12:46
Temat postu: Zaginione tytu?‚y Film??w/Seriali
Potrzebuje nazwy filmu, kt??ry ogląda?‚em kiedy?› na TVP. Czasy II wojny ?›wiatowej. ??yd posiada sklep, kt??ry jest bardzo często niszczony/demolowany przez innych mieszka?„c??w miasta/wioski. ??yd zostaje zes?‚any z rodziną do obozu koncentracyjnego, w kt??rym dzieci posy?‚ane są do mycia i oddzielone od rodzic??w. Podczas kąpieli dzieci zostają zabite ale syn ??yda(w?‚a?›ciciela sklepu) nie poszed?‚ się myć bo my?‚ się kilka dni wcze?›niej. I w ten spos??b unika ?›mierci. ??yd ukrywa syna i t?‚umaczy mu, ??e to jest zabawa i dostaje punkty gdy nikt go nie zobaczy itd.
Reszty fabu?‚y nie pamiętam, a wy??ej wymienioną mog?‚em trochę pomieszać. Na pewno by?‚ wątek z punktami.
Potrzebne są jakiekolwiek informacje, kt??re pomogą mi dowiedzieć się co to za film :)

[ Dodano: 2010-03-01, 13:43 ]
Znalaz?‚em "??ycie jest piękne" ;)

Pain - |1 Mar 2010|, o 15:37

To ja powiem tylko, ??e to genialny film, ka??dy powinien go obejrzeć. Mo??na nawet się przy nim nie??le u?›miać w niekt??rych momentach.
qbol - |1 Mar 2010|, o 16:59

Zostawiam dla potomnych, je?›li kto?› mia?‚by taki sam problem, tylko tytu?‚ trochę zmienię:)

A film fajny:)

Dr.Agon - |1 Mar 2010|, o 18:00

Szukam tytu?‚u serialu, kt??ry lecia?‚ kiedy?› w pa?›mie Walt Disney przedstawia.
Serial aktorski, fantastyczno-przygodowy.
M?‚oda dziewczyna podr????uje po Ameryce z rodziną, o ile się nie mylę przyczepą kempingową. Nie pamiętam dok?‚adnie fabu?‚y odcink??w, znam jedynie dwa fakty:
1) Dziewczyna posiada?‚a tatua?? z czarną panterą, kt??ra pojawia?‚a się od czasu do czasu.
2) W jednym z odcink??w występowa?‚a inteligentna maszyna, znaleziona kiedy?› w oceanie, wynalezioną przez antycznych grek??w. Odcinek z tą maszyną ko?„czy?‚ się tak, ??e jaki?› "z?‚y" ją ukrad?‚, by?‚o ujęcie jego motor??wki/jachtu i kamera zbli??a?‚a się do owej maszyny, taki stojący prostokąt z dziurkami, kt??re się odkrywa?‚y i zakrywa?‚y. Maszyna zaczęlaa terkotać i u?‚o??y?‚a z zakrytych dziurek imię g?‚??wnej bohaterki.

Liczę na waszą pamięć.

Envy - |1 Mar 2010|, o 20:31

Mo??e "To niesamowite" ale nie jestem pewna na 100%
http://www.filmweb.pl/f125024/To+niesamowite,1999

Dr.Agon - |1 Mar 2010|, o 21:27

Tak, tak, to to. Jeste?› niesamowita, ju?? szukam tego serialu! Dzięki!
Pain - |30 Maj 2010|, o 03:24

Mi się przypomnia?‚ film, kt??ry zrobi?‚ na mnie wielkie wra??enie jak mia?‚em <7lat. Tylko teraz problem: jak brzmia?‚ tytu?‚.
Film g?‚??wnie opiera się na tym, ??e w nim walczą. Film ma pewnie ok. 20 lat. Fabu?‚a mniej więcej: Akcja dzieje się prawie ca?‚y czas w przeciętnym mie?›cie ameryka?„skim pod koniec XX wieku. Jaki?› kole?› (co zajebi?›cie walczy) chce zebrać ludzi, kt??rzy zajebi?›cie walczą (i teraz nie pamiętam czy to są jacy?› jego starzy znajomi, czy ludzie jakich poleci?‚ mu jego znajomy), kiedy ju?? mu się to udaje kto?› zaczyna zabijać tych ludzi. SPOILER: na ko?„cu okazuję się, ??e to by?‚ jeden z nich. (albo jaki?› ich inny stary znajomy)/SPOILER
Mo??e to te?? być wskaz??wka, ??e ta "g?‚??wna ekipa" sk?‚ada się z ludzi jak np. kole?› co pracuje w mięsnym i walczy w bia?‚ej koszulce i starych jeansach.
Film raczej dobry skoro wbi?‚ mi się w pamięć na tyle lat. Z g??ry dzięki za pomoc.

Szczery - |30 Maj 2010|, o 04:23

Mo??e ktokolwiek z was zna ten tytu?‚...

Film animowany, pe?‚nometra??owy. Ca?‚o?›Ä‡ by?‚a taka chyba trochę mroczna, a mo??e tak to zapamięta?‚em jako berbeć. By?‚o o mi?‚o?›ci dw??ch ludzi, kt??rym na drodze stawa?‚ zezowaty kr??l, nie cierpiący by na portretach uwieczniano go z zezem. BYĆ MO??E by?‚a to jaka?› wersja kominiarczyka i pokoj??wki. Po za tym pamiętam jakiego?› wielkiego robota z fina?‚u, kruka w cylindrze będącego chyba narratorem, oraz ?›lepego kataryniarza wtrąconego do jamy z lwami i tygrysami. Film mia?‚em na kasecie, nagrany z Canal +

Kojarzy kto?›? ^^'

Envy - |30 Maj 2010|, o 11:55

Szczery chodzi Ci o to: http://en.wikipedia.org/w..._et_le_ramoneur ? Polski tytu?‚ to chyba "Pasterka i kominiarczyk" albo "Kr??l i ptak"
Szczery - |30 Maj 2010|, o 12:30

Envy, ja potwierdzam. Jeste?› niesamowita! 0_o Dzięki :D
Patrzę na trailer... Dziwne to jakie?› :D Ale z pewno?›cią jak gdzie?› znajdę ca?‚o?›Ä‡ to zn??w obejrzę.

hetman - |13 Cze 2010|, o 23:35

Szukam pewnego anime. Zapad?‚ mi w pamięci opening, ale nie pamiętam tytu?‚u. Mo??e kto?› skojarzy? Wygląda?‚o to na serię z lat 90-tych, poza tym by?‚a tam jedna bardzo charakterystyczna postać. Wygląda?‚a mniej więcej tak:

Papillon - |15 Cze 2010|, o 22:23

hetman przyda?‚a by się co?› więcej o czym by?‚o to anime ??
Envy - |15 Cze 2010|, o 22:29

Mi się to tylko z Golden Boy kojarzy, ale raczej ma?‚o prawdopodobne, ??eby to by?‚o to. http://japonenunatazadete...olden_boy_f.jpg :)
hetman - |15 Cze 2010|, o 22:31

Papillon napisał/a:
hetman przyda?‚a by się co?› więcej o czym by?‚o to anime ??

W?‚a?›nie nie wiem :zdziwko: Gdybym wiedzia?‚, pamięta?‚bym tytu?‚. Obejrza?‚em tylko raz opening na youtube, kt??ry tak mi się spodoba?‚, ??e chcia?‚bym go odnale??ć. Niestety tytu?‚ by?‚ napisany po japo?„sku, więc nie mam ??adnych skojarze?„. My?›la?‚em, ??e są tutaj na tyle wprawieni znawcy anime, ??e co?› skojarzą. Kojarzę tylko tą postać, kt??rą narysowa?‚em. Jest na tyle charakterystyczna, ??e kto?› powinien skojarzyć.

Envy napisał/a:
Mi się to tylko z Golden Boy kojarzy, ale raczej ma?‚o prawdopodobne, ??eby to by?‚o to. http://japonenunatazadete...olden_boy_f.jpg :)

Na 100% to nie jest to. Postać kt??rą narysowa?‚em jest niska, ma wielkie oczy i ciągle wystaje mu język, niczym u psa. W openingu jaka?› dziewczyna galopuje na pingwinie -.- i jest jakich?› dw??ch go?›ci, przy czym jeden w stroju sumo.

hetman - |15 Cze 2010|, o 23:19

Envy napisał/a:
hetman napisał/a:
Na 100% to nie jest to. Postać kt??rą narysowa?‚em jest niska, ma wielkie oczy i ciągle wystaje mu język, niczym u psa. W openingu jaka?› dziewczyna galopuje na pingwinie -.- i jest jakich?› dw??ch go?›ci, przy czym jeden w stroju sumo.

Eee, a jeste?› pewien na 100%, ??e to Ci się nie przy?›ni?‚o czasami ? ;)

Znalaz?‚em! Godzinami się naszuka?‚em, ale jest!

Nie przy?›ni?‚o mi się! Patrz: http://www.youtube.com/watch?v=NcvV5uQOa-0

Kowal - |15 Cze 2010|, o 23:32

Hmmm, t?‚umacz google twierdzi, ??e to co?› nazywa się: "Shinobu niebo OP "Iskierka w was." ;)
hetman - |16 Cze 2010|, o 11:27

Kowal napisał/a:
Hmmm, t?‚umacz google twierdzi, ??e to co?› nazywa się: "Shinobu niebo OP "Iskierka w was." ;)

Ta seria nazywa się "Ninku" ^^ Taki tytu?‚ widnieje w samym openingu - 0:21 sek.

xaton napisał/a:
Dobrze, ??e powiedzia?‚e?› tylko, ??e na tym pingwinie galopuje bo gdyby?› doda?‚, ??e na nim lata....:P.

To jest galop :D 0:45 sek - 0:55. Tylko to zapad?‚o mi w pamięci -.-

Jolly - |13 Lip 2010|, o 23:46

Kojarzy kto?› taki serial, ??e by?‚a dw??jka dzieciak??w, czy tam nastolatk??w, i oni w?‚azili do takiego wirtualnego muzeum szukając ojca kt??ry się zagubi?‚ w jakiej?› historii. I przez dotknięcie jakiego?› znaleziska przenosili się do danego ?›wiata i wcielali się w jakiego?› randomowego ktosia i ??eby wr??cić musieli znowu dotknąć tego przedmiotu tylko w tamtych realiach. Rings any bell?
xaxs - |14 Lip 2010|, o 00:09

Taa kojarzy się....tylko tytu?‚....to by?‚o chyba jedno s?‚owo...hmmm
Dobre to by?‚o...a ten przedmiot to chyba jaki?› kryszta?‚ by?‚...kt??ry się rozpad?‚ i zbierali jego kawa?‚ki w ten spos??b w?‚a?›nie.

Jolly - |14 Lip 2010|, o 00:37

Tak, zbierali to potem. ale w ka??dym odcinku dotykali innego eksponatu. i by?‚ strasznie fajny odcinek jak dotknęli drewnianego japo?„skiego grzebienia i się do japonii przenie?›li. i z upiorem by?‚o.
Envy - |14 Lip 2010|, o 12:50

"Zagubiony w czasie" tylko z tym mi się kojarzy (w dodatku bardzo lu??no). I tak, pamiętam, ??e to nie są nastolatkowie ale dwaj starzy faceci i raczej nie szukają ojca, za to zgadza sie motyw z wcielaniem się w randomowe postacie...wirtualnego muzeum wog??le nie pamietam, ale sprawd?? mo??e o to chodzi. :) http://www.filmweb.pl/ser...asie-1989-39717
Jolly - |14 Lip 2010|, o 14:03

Nie nie, to zdecydowanie nie to. Ten serial jest nowszy, gdzie?› ko?‚o 2000 roku.
KaizokuTalia - |14 Lip 2010|, o 14:22

aahhh. pamiętam to by?‚o co?› z mitami. bohaterka by?‚a na w??zku inwalidzkim i to g?‚??wnie jej brat się przenosi?‚.
"W ?›wiecie mit??w" http://www.filmweb.pl/ser...B3w-2001-221153
Z japonią to by?‚ mit o Yuki Onna

Jolly - |14 Lip 2010|, o 14:37

Tak! To to! :D dzięki :padam:
xaxs - |25 Lip 2010|, o 01:16

To teraz ja chcę czego?› poszukać.

Kiedy?› ogląda?‚em film (chyba nie by?‚ to serial...fragment widzia?‚em niestety tylko).
Nie będę się bawi?‚ w szczeg???‚y, bo nie pamiętam za dok?‚adnie.

Tak czy inaczej g?‚??wny bohater wędrowa?‚ sobie do stworzonego przez jego firme (chyba) wirtualnego ?›wiata, szukając chyba kogo?›. Og??lnie to, postacie w tym ?›wiecie...by?‚y jak normalni ludzie, posiadali w?‚asną ?›wiadomo?›Ä‡ itd. P????niej się okaza?‚o, ??e ?›wiat,w kt??rym ??y?‚ bohater r??wnie?? by?‚ takim stworzonym wirtualnym ?›wiatem, tylko ??e ich ?›wiat jako jedyny stworzy?‚ w?‚asny ?›wiat.

Aby się przekonać prawdy, polecono mu zrobić co?› bezsensownego, pojechać samochodem i jechać przed siebie jechać i jechać. Zajecha?‚ w ko?„cu na jakim?› pustkowiu do...hmm ko?„ca. Do granicy jakby. Nagle rzeczywisto?›Ä‡ się urywa?‚a tzw. "niewidzialna ?›ciana" (okre?›lenie z gierek).

Zna mo??e kto?› tytu?‚?:>

Chlor - |25 Lip 2010|, o 11:56

To nie by?‚o co?› w stylu "13 piętro"? Co?› takiego mi się kojarzy po twoim opisie, chyba to ogląda?‚am kiedy?›.
xaxs - |25 Lip 2010|, o 13:33

Tak! To zdaje się to :D :D podziękowa?‚ ?›licznie :D
Ratlee - |14 Sie 2010|, o 18:02

Haaa moja kolej! Tym razem proszę o pomoc w odnalezieniu tytu?‚u pewnej komedii, ameryka?„skiej jak mniemam (bo poziom g?‚upoty by?‚ tak wielki, ??e a?? zabawny XD). Ogląda?‚em ten film jakie?›.... 7-8 lat temu.... Pamiętam z niego tylko kilka scen i urywk??w. Og??lnie by?‚o to chyba o dzieciakach ze szko?‚y, strasznych napale?„cach, albo co?› (jakie?? to banalne :P ). By?‚a scena, w kt??rej weszli do wentylacji, albo czego?› takiego, ??eby zobaczyć dziewczyny, kt??re za potrzebą chodzą do ubikacji. Wyobra??cie sobie ich zdziwienie, kiedy bardzo ?‚adna dziewczyna usiad?‚a na klozecie i... za?‚atwia?‚a sprawy baardzo d?‚ugo, a towarzyszy?‚y temu bardzo... jednoznaczne i wymowne odg?‚osy, jakie czasem mogą się zdarzyć, kiedy sk??rzany mebel "się spoci". W ko?„cu ch?‚opaki nie wytrzyma?‚ i chyba wypadli z tej wentylacji (kratka nie wytrzyma?‚a chyba naporu) wprost na dziewczynę, co zaowocowa?‚o pęknięciem pod?‚ogi pod klozetem i (co gorsze) przeleceniem przez dziurę w pod?‚odze do klasy pod spodem. To jest jedna scena. następna to taka, ??e chyba Ci sami ch?‚opacy wybierali się na imprezę, og??lnie odpicowali się itp, mieli bajerancki samoch??d, wiedli do niego i zaczęli jechać na te imprę.... Wyobra??cie sobie MOJE zdziwienie, kiedy okaza?‚o się, ??e balanga odbywa?‚a się... 2 domy dalej, a oni podjechali na nią samochodem :P . To druga scena, a ostatnia, kt??ra pamiętam dotyczy tego, ??e kt??ry?› z ch?‚opak??w nie umia?‚ się ca?‚ować, czy co?› i (mo??liwe, ze to się dzia?‚o na wcze?›niej wspomnianej imprezie, bąd?? jakim?› statku [statek te?? mi się co?› majaczy, ale nie jestem pewny czy by?‚ w filmie]) poszed?‚ do takiej perfidnie starej baby, kt??ra naucza?‚a ca?‚owania XD. Zaczę?‚a jemu (albo komu?› innemu tez dok?‚adnie nie pamiętam) "wpychać język do gard?‚a", a towarzyszy?‚ temu wieelki ?›linotok z jej strony XDD.. taak ten film by?‚ dziwny, g?‚upkowaty i obrzydliwy zarazem, ale bardzo chcia?‚bym go oglądnąć jeszcze raz!!! Pamiętam na pewno taki... prawdziwie ameryka?„ski tytu?‚ (ogląda?‚em ten film u kuzyn??w i jeden w?‚a?›nie powiedzia?‚ jak ten film sie nazywa, lecz nie zapamięta?‚em, a kuzynostwo wyemigrowa?‚o :P ) i majaczy mi się jeszcze jaka?› zje??d??alnia wodna, kt??ra mog?‚a być na wspomnianym wcze?›niej statku!!! Help !!! Pom????cie!!!!!
Sparco - |14 Sie 2010|, o 20:18

,,To nie jest kolejna komedia dla kretyn??w".
Ratlee - |14 Sie 2010|, o 22:30

TAK!!!! Wielkie dzięki!!! W?‚a?›nie zasysam!! Mam u ciebie wieeelki d?‚ug!! :D
DVV - |16 Kwi 2011|, o 08:16

W tamtym roku na TVN lecia?‚ fajny film ale tytu?‚ zgubi?‚em. W filmie go?›Ä‡ trafi?‚ do więzienia i aby przetrwać musia?‚ regularnie toczyć walki z innymi (by?‚o to traktowane jak jaka?› impreza), pod koniec uciek?‚. Wiem ??e to trochę ma?‚o ale film by?‚ na prawdę spoko więc jak kto?› na co?› wpadnie to będę wdzięczny.
Burza - |16 Kwi 2011|, o 12:19

Mo??e to kt??ry?› z tych film??w

http://www.filmweb.pl/Champion

http://www.filmweb.pl/film/Champion+2-2006-221600

ogląda?‚em dw??jkę więc co?› kojarzę ??e taka akcja by?‚a:P

jayson77 - |16 Kwi 2011|, o 12:25

Uciekinier z Arnoldem Schwarzeneggerem??
Evendell - |16 Kwi 2011|, o 12:48

Skazany na piek?‚o.
DVV - |16 Kwi 2011|, o 13:58

Evendell trafi?‚a, dziękować.
Szczery - |13 Maj 2011|, o 22:08

Mo??e kto?› mi pomo??e znale??ć tytu?‚ jednego chi?„skiego filmu....
Sam film zaczyna?‚ się sceną z wojny ?›wiatowej (nie pamiętam czy I czy II, ale jak teraz pomy?›lę, to chyba raczej I), w kt??rej grupa chi?„skich ochotnik??w, pomocnik??w czy co?› takiego zostaje osaczona przez Niemc??w, z kt??rymi jeden z Chi?„czyk??w rozprawia się widowiskowo swoim karate/kung-fu/cokolwiek to by?‚o. Potem akcja przeskakiwa?‚a ju?? do jakiego?› miasta, kt??re generalnie sprawia?‚o wra??enie miasta z dwudziestolecia międzywojennego. By?‚ tam zamach na kogo?› i w jaki?› spos??b wpląta?‚ się w tą sytuację chyba ten wojownik z początku filmu, teraz noszący na twarzy czarną maskę(w sumie to kostium mia?‚ podobny do tego z Green Hornet [kt??ry to film tylko z plakat??w kojarzę]). Bodaj??e obroni?‚ tych ludzi, na kt??rych by?‚ zamach, by?‚a z tym jaka?› kolejna b??jka w deszczu. Generalnie to jest pierwszych jakie?› dwadzie?›cia minut pobie??nego oglądania tego filmu. Kto?› kojarzy, co to mog?‚o być?

Leviathan - |13 Maj 2011|, o 22:45

Jesli juz o filmy pytamy to ja szukam takiego sci fi...

Niewiele z niego pamietam... jeno, ze sa dwa statki kosmiczne ziemski i jakis nieziemski wrak z kolcami... pamietam, ze jest taka scena, ktora ma miejsce gdzies kolo Marsa... koles gdzies z panienka swoja sie na statku lize i nagle wpada ten wrak na statek ziemski przebijaja te niektore kolce poklad, ale nie dochodzi do dekompresji... a no i jeden z kolcow przebija panienke i ona umiera tuz obok swojego gaha :P wiem, ze potem chyba badaja ten statek czy cos w celu odnalezienia kosmitow czy cos... nie pameitam tylko czy to jakis horror scifi czy thriller... widzialem to chyba grubo z 10 lat temu, a pamiec juz nie ta :P

Evendell - |2 Lut 2012|, o 21:02

Dobra, ja szukam filmu. Albo to by?‚ odcinek serialu?

Gatunek horror.
Stary, ogląda?‚am go będąc dziecięciem (mia?‚am z 4 lata? Mo??e 5?)
Generalnie to pamiętam potwora, kt??ry zamieszkiwa?‚ ubikacje, o ile mnie pamięć nie myli w jakiej?› szkole. Męska ubikacja? A i stw??r by?‚ pomara?„czowo czerwony ;p czy co?› w tym stylu.

Mo??e kto?› pamięta/kojarzy?

Gaskal - |28 Maj 2013|, o 22:13

Even, wydaje mi się, ??e to odcinek Gęsiej Sk??rki, niestety nie powiem Ci kt??ry ;P
Evendell - |28 Maj 2013|, o 22:16

Nie, to nie te lata. Gęsia Sk??rka jest z 1995, a to by?‚o z pewno?›cią wczesniej jak go widzia?‚am.
Rain - |29 Maj 2013|, o 11:09

http://forums.whirlpool.n...s.cfm?t=2065181 spr??bujcie tu, często pomagają i są ogarnięci.
janek z - |18 Lip 2014|, o 23:43

Trochę odkopane i nie koniecznie serial ale bajka kt??ra kiedy?› lecia?‚a w zwyk?‚ej TV.

By?‚a to bajka o ch?‚opcu (nie pamietam dokladnie ale chyba by?‚ czarnoskory, conajmniej mia?‚ czarne w?‚osy :D ) kt??ry podr????owa?‚ pociągiem mieðzy jakimi?› wyspami. Pamiętam ??e chyba by?‚ ?›cigany i na ko?„cu się okaza?‚o ??e jest tam jakim?› spadkobiercą kr??lestwa ( co?› tam znaaz?‚ chyba jakie?› ber?‚o). Za Chiny nie mogę sobie przypppomniieć imienia. By?‚a tam te?? chyba laska o imieniu Stella.

Druga natomiast by?‚a o go?›ciu kt??ry zbiera?‚ jakie?› r????nokolorowe kamienie kt??re dodawa?‚y mu mocy. By?‚y tam walki itp.

Wiem ??e ma?‚o informacji, ale ogląda?‚em to za naprawdę ?‚ebka i niewiele pamiętam. Wdzięczny bym by?‚ za info.

chucky - |18 Lip 2014|, o 23:56

???

A to drugie, to nie by?‚y przypadkiem takie diamenty w r????nych kolorach, kt??re dawa?‚y "super-moce"?

Shimi - |19 Lip 2014|, o 00:15

@chucky, być mo??e m??wisz o czym?›, czego sam szukam od jakiego?› czasu, by?‚y w?‚a?›nie te kamienie/diamenty, r????ne kolory, moce i za tym kolesiem biega?‚ drugi, kt??ry zwraca?‚ się do niego "paniczu". Cholera wie, co to by?‚o. XD
Blade - |19 Lip 2014|, o 00:24

POWER STONE !!

chucky - |19 Lip 2014|, o 00:36

@up

To mia?‚em na my?›li.

A to pierwsze, to Przygody Kuby Guzika / Jim Button, jakby co?›.

janek z - |19 Lip 2014|, o 00:38

Kurde klasa ch?‚opaki :D . Dziena.
chucky - |19 Lip 2014|, o 00:39

Ogląda?‚o się bajki rano na TVNie... A teraz zero bajek w telewizji :\
janek z - |19 Lip 2014|, o 01:30

O widzę ??e nie tylko ja zatęskni?‚em za dawnymi czasami. Tu znalaz?‚em 25 odc. po polsku Kuby:

http://freedisc.pl/rocky0...ody-kuby-guzika

Partyjoke - |19 Lip 2014|, o 10:59

Blade napisał/a:
POWER STONE !!

To byl mega klasyk :D
pamietam jak za dzieciaka zawsze ogladalem na TVN, w sumie to bylo moje pierwsze anime, razem z Dragon Ballem (tez zreszta na TVN)

a ja wyjde z zapytaniem czy ktos z was pamieta taka bajke jak Wodnikowe Wzg??rza ??
To bylo o takich dzikich kr??likach ktore mieszkaly na tytulowym wzgorzu. Za Dzieciaka mega mi sie podobalo ;)

I pytanie, macie konta na Filmwebie?? Jesli tak to zapraszam do znajomych
http://www.filmweb.pl/user/Shanks1337

Partyjoke - |19 Lip 2014|, o 11:59

chucky napisał/a:
Co?› z czarnym, jednookim chamskim kr??likiem i "Krainą wiecznego kicania"?

That's it bro :D
http://www.filmweb.pl/ser...rze-1999-158719
na yt jest troche odcinkow, wiec jakby ktos chcial sluze linkiem :D